Сальса

4.png

Запрошуємо саме ТЕБЕ стати частиною величезної танцювальної родини!
Мріяли навчитись танцювати та додати музики в своє життя? Цієї весни є чудова можливість! Приєднуйтесь до групи по Сальсі!

Ви давно мріяли спробувати щось нове? Тоді запрошуємо Вас на сальсу! Сальса — це запальний латиноамериканський соціальний танець. Це універсальна мова, яка об’єднує людей та допомагає завести нові знайомства. Зараз Сальса New York (SalsaNY) — найпопулярніший стиль великої родини Сальси. І у Вас є можливість навчитися танцювати цей стиль так, аби мати змогу запалювати на танцполі в будь-якій країні світу! Додаткові переваги наших занять: Ви прокачаете володіння своїм тілом, триматимете його в тонусі, навчитеся слухати музику й імпровізувати під неї.

Трошки про історію танцю

Спочатку був Сон (Son) — спочатку музика, а згодом і танець, що зародився на Кубі в кінці 19-го століття. Згодом музика й ритми еволюціонували, що призвело до виникнення такого напряму як Мамбо (Mambo), а потім і Сальси. Є досить цікаві історія виникнення назви. Сальса (salsa) перекладається як “соус”. Тож однієї ночі в клубі в Маямі гурт настільки вразив слухачів своєю музикою, що люди повставали зі своїх місць і стали кричати: “Salsa! Salsa!”. Маючи на увазі, що музика була такою запальною, як той соус, що подавали в закладі. За іншою версією, назву новітньому стилю дав Тіто Пуенте. Якось після концерту цей відомий американський виконувач латиноамериканських танців сказав: “Esto es una gran salsa!”. Що перекладається як “Чудовий соус!”. Тобто йому так сподобалося імпровізувати й змішувати різні стилі, музичні інструменти й ритми, що він порівняв це з приготуванням чудового соусу. Як би там не було, новий музичний стиль, на який згодом придумають рухи, назвали Сальса. Сальса буває: нелінійна (Касино (Casino), Домінікана (Dominicana), Кубинська/Кьюбан (Cuban)) — автентичний варіант сальси, саме той, що першим виник на Карибських островах; лінійна (Лос-Анджелес (Los Angeles/LA), Нью-Йорк (New York/NY)) — більш нові, “окультурені” іншими танцювальними напрямками стилі.

Головні правила в танці:

  • партнер (leader/той, хто веде) повинен робити так, аби будь-якій партнерці (follower/тому, хто слідує) було комфортно танцювати з ним;
  • у Сальсі NY партнерка робить перший крок вперед з правої ноги, партнер – з лівої ноги назад;
  • вчаться окремі рухи, а вже їх можна як завгодно міксувати під музику;
  • комунікувати з партнером/партнеркою словами не обов’язково, адже ведення, мова тіла й музики зробить усе.

Як навчитися танцювати?

Мати бажання, час, натхнення й трошки наполегливості! Наші викладачі допоможуть Вам розібратися в музиці, рухах, кроках. Поступово, крок за кроком, навчать Вас базових рухах. Покажуть і навчать тому, як їх міксувати. Що додати аби танцювання було комфортнішим, музичним, легким і приємним як для Вас, так і для Вашої пари.